آمریکا: وظیفه F-35 نابود کردن S-400 در کریمه است

آمریکا: وظیفه F-35 نابود کردن S-400 در کریمه است
نشریه 19FortyFive: جنگنده اف-35 آمریکایی می تواند سامانه های دفاع هوایی اس-400 روسیه را در کریمه منهدم کند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل ازنشریه 19FortyFive، جنگنده نسل پنجمی اف-35 ایالات متحده قادر به حل شش ماموریت است.
این نشریه آمریکایی اولین وظیفه این جنگنده را حمله استراتژیک می نامد که یک نمونه از آن می تواند انهدام سامانه های موشکی ضد هوایی روسیه اس-400 در کریمه باشد که موقعیت غالب در میدان نبرد را به خود اختصاص می دهد.
وظیفه دوم پشتیبانی نزدیک هوایی است، به عنوان مثال، از تفنگداران دریایی که در سواحل سومالی فرود می آیند و در معرض تهدید حمله تروریست ها هستند.
سومین مورد برتری هوایی است، مانند انهدام یک جنگنده چینیJ-10 بر فراز دریای چین جنوبی و باز کردن مسیری برای بمب افکن های استراتژیک بی-52 برای درگیری با اهداف.
وظیفه چهارم انجام جنگ الکترونیک است، به عنوان مثال، ارسال پارازیت به یک ایستگاه رادار روسی در منطقه بالتیک، که به جنگنده های نسل چهارم آمریکایی اجازه می دهد تا ایستگاه راداری را نابود کنند.
پنجمین وظیفه اجرای شناسایی و مراقبت است، به عنوان مثال پرواز بر فراز یک مجتمع مخفی در تهران که با ارائه تصویری دقیق از آنچه اتفاق می افتد به انجام عملیات زمینی ویژه کمک کند.
ششمین مورد، نابودی و انهدام پدافند هوایی است، به عنوان مثال، از کار انداختن ایستگاه رادار کره شمالی در خارج از پیونگ یانگ، که به اف-15 اجازه می دهد تا یک فرودگاه نظامی نزدیک را نابود کند.

Комментарии (0)

Оставить комментарий