بیانیه مرکز مطبوعاتی دادستانی جمهوری تاجیکستان در استان بدخشان

بیانیه مرکز مطبوعاتی دادستانی جمهوری تاجیکستان در استان بدخشان
دوشنبه، 15.12.2021. /”خاور”/. در تاریخ 13 دسامبر رمضان رحیم زاده، وزیر امور داخله جمهوری تاجیکستان، سیمومن یتیم اف، رئیس کمیته دولتی امنیت ملی جمهوری تاجیکستان، عارف زاده، دادستان استان بدخشان با نمایندگان جامعه مدنی شهر خاروغ دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش “خاور” به نقل از مرکز مطبوعاتی دادستانی استان بدخشان، در جریان این ملاقات اطلاعات دادستان استان از انجام اقدامات تحقیقاتی در رابطه با عوامل مجرمانه و غیرقانونی انجام شده در حوادث 25 الی 28 دسامبر، تکمیل معاینه پزشکی قانونی، همکاری اعضای تیم تحقیق و جامعه مدنی نمایندگان به تفصیل شنیده شدند.
رمضان رحیم زاده، وزیر امور داخله جمهوری تاجیکستان و سیمومن یتیم اف، رئیس کمیته دولتی امنیت ملی جمهوری تاجیکستان از مساعدت نمایندگان جامعه مدنی و ساکنان خاروغ در تثبیت وضعیت تشکر کردند و نظرات و پیشنهادات خود را در مورد مسائل مربوط به حاکمیت قانون، راه حل های قانونی برای مشکلات موجود بیان کردند.
نمایندگان جامعه مدنی، وکلا خلق منوچهر نظروف و مظفر مبارکشایان از پیشرفت تحقیقات ابراز رضایت کردند و در عین حال پاسخ برخی از سوالات خود را از سوی شرکت کنندگان و تیم تحقیق دریافت کردند.
در این دیدار مجددا تاکید شد که بر اساس قانون اقدامات لازم علیه افرادی که در پیکرد کیفری قرار دارند و به مقامات انتظامی تسلیم نمی شوند، اتخاذ می‌شود.
شرکت کنندگان ملاقات توافق کردند که روند اقدامات تحقیقاتی مطابق با الزامات قانون جمهوری ادامه یابد.

https://khovar.tj/far/2021/12/33103/

Комментарии (0)

Оставить комментарий